Wartości Solarsil

Jesteśmy ekspertami wykonującymi realizacje systemów fotowoltaicznych na najwyższym poziomie. Naszą wiedzę przekuwamy na zlecenia wykonane z sukcesem!

Wiedza

Konfrontujemy doświadczenia z różnych rynków, zdobywamy branżowe certyfikaty i wdrażamy najlepsze technologie.

Nie interesują nas półśrodki – dysponujemy czystą wiedzą. Dbamy o wykorzystywanie tylko najbardziej sprawdzonych rozwiązań.

Solidność

W przeciwieństwie do wielu innych firm z branży fotowoltaicznej, oferujemy nawet 5 letnią gwarancję na przeprowadzone prace dla klientów, którzy polecą nasze usługi.

Dlaczego? Ponieważ jesteśmy profesjonalistami, używamy wyłącznie komponentów najwyższej jakości i znamy wartość naszej pracy. Z dużą uwagą realizujemy nasze prace, gwarantując dbałość i fachowość niezależnie od skali projektu.

Doświadczenie

Działamy na rynku od 15 lat. Na początku byliśmy aktywni na rynku niemieckim, gdy w Polsce naturalne źródła energii nie były jeszcze popularne i powszechnie stosowane.

Te cenne doświadczenia stały się świetną bazą do dalszego rozwijania własnych kompetencji i przenoszenia działań na coraz wyższy poziom.

Szczerość

Nie gramy. Jesteśmy autentyczni. Nie składamy obietnic, których nie spełnimy. Przejrzysta, prosta komunikacja to nasz klucz do dobrych relacji z klientami.

Jesteś w promieniu 100 km
od Katowic?

Porozmawiaj z ekspertem od energii!