Dofinansowania

Kredyt z BNP Paribas

Kredyt za pośrednictwem Solarsil to wygodna forma sfinansowania instalacji fotowoltaicznej. Proponowana forma finansowania zakłada korzystne stałe oprocentowanie na preferencyjnych warunkach skierowane dla „zielonych inwestycji”. Za naszym pośrednictwem możliwe jest wykonanie szybkiej symulacji rat dla wybranego okresu kredytowania.

Mój Prąd

Na poziomie ogólnokrajowym funkcjonuje program dofinansowania instalacji PV „Mój Prąd 5.0”, z którego można uzyskać 6 000 zł w przypadku montażu podstawowej instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowe dofinansowanie przewidziane jest dla instalacji z magazynem energii, magazynem ciepła oraz pompą ciepła. Wzrasta wtedy też poziom dofinansowania instalacji fotowoltaicznej do 7 000 zł, a kwota możliwa do uzyskania w sumie wynosi 58 000 zł w zależności od zamontowanych urządzeń.

Czyste Powietrze

Program ogólnopolski, z którego można uzyskać 5 tys. zł na dofinansowanie budowy instalacji fotowoltaicznej pod warunkiem jednoczesnego przeprowadzenia termomodernizacji budynku lub wymiany źródła ciepła na proekologiczne.

Ulga „termomodernizacyjna”

Możliwość odpisania od podatku dochodowego dla osób fizycznych wydatków poniesionych na zadania z zakresu termomodernizacji, ale również fotowoltaiki

Jesteś w promieniu 100 km
od Katowic?

Porozmawiaj z ekspertem od energii!