Elementor #1784

Fotowoltaika to doskonała inwestycja na przyszłość.

Ekspert
od energii

Zaufaj firmie z tradycją

bezkompromisowej jakości.

Już dziś porozmawiaj ze specjalistą od fotowoltaiki.Zapytaj o cenę

DOŚWIADCZENIE I RZETELNOŚĆ

15 lat doświadczenia w branży fotowoltaicznej

Przemawia za nami długoletnie doświadczenie – wraz z właścicielem firmy od początku śledziliśmy rozwój branży fotowoltaicznej, zanim jeszcze rozwiązania, jakie daje energia odnawialna, były dostępne w Polsce.

Mamy za sobą 15 lat pracy na rynku, z czego pierwsze 5 w Niemczech, gdzie rynek jest zdążył już okrzepnąć i wypracować konkretne wymagania wobec dostawców fotowoltaiki.Zapytaj o cenę

DOŚWIADCZENIE I RZETELNOŚĆ

5 lat gwarancji

Cenimy sobie dobrą współpracę, dlatego dla klientów polecających nas dalej, oferujemy 5 lat gwarancji.

Używamy komponentów najwyższej jakości, do każdego projektu wykorzystując tylko solidne rozwiązania: konstrukcje nośne firmy Alumero, IBC, Schletter (stawiamy na lokalność) oraz moduły Sun Power, REC, Heckert Solar, IBC. Stosujemy inwertery takich marek jak: Fronius, SMA, Victron.

Sprawdzamy najnowsze technologie pojawiające się na rynku i oceniamy je na bazie naszego doświadczenia. Korzystamy tylko z tych najlepszych, dzięki czemu nasze panele słoneczne to inwestycje na lata.Zapytaj o cenę

ZAWSZE BLISKO CIEBIE

Obsługa blisko klienta

Stawiamy na lokalność! Działamy do 100 km od Katowic i pomagamy klientom z naszego regionu w realizacji przydomowych instalacji fotowoltaicznych.
Bez zbędnego komplikowania
Klient cały czas wie, z kim pracuje (nie tworzymy zbędnych działów reklamacji), a my ze swojej strony gwarantujemy prostą komunikację oraz szybki, niezawodny serwis do 48 godzin.
Poznaj każdą osobę z naszego zespołu i przekonaj się, że znamy się doskonale na tym, co robimy.Zapytaj o cenę