Oferta – Gospodarstwo domowe

Sprawdź ofertę, wypracowaną dzięki latom doświadczeń na rynkach zagranicznych, gdzie realizacje fotowoltaiczne rozpoczęły się znacznie wcześniej niż w naszym kraju. Byliśmy tam od początku!

W naszych panelach słonecznych wykorzystujemy tylko najlepsze komponenty, takie jak Sun Power i LG. Działamy lokalnie, dlatego gwarantujemy serwis w 48h po otrzymaniu zgłoszenia.

Poprawność wykonanych instalacji, dokumentujemy protokołami pomiarowymi dołączonymi do dokumentacji powykonawczej.

Korzyści finansowe

Tańsza energia i możliwość magazynowania nadwyżek energii w sieci to nowe możliwości minimalizacji kosztów stałych.

Zielone certyfikaty

Zyskaj cyfrowe świadectwa potwierdzające tworzenie energii za pomocą OZE

Niższe rachunki

Ceny energii pozyskiwanej tradycyjnie stale rosną. Unikaj zbędnych kosztów i już dziś zadbaj o dostęp do tańszej alternatywy.

Dobra inwestycja

Koszty instalacji fotowoltaicznych zwracają się już po kilku latach. Solidna instalacja to rozwiązanie z jasnym rachunkiem zysków.

Przedsiębiorca prosument

Wykonujemy przyłącza net metering dla sektora MŚP.

Chcesz czerpać korzyści z darmowej energii, a jej nadwyżki sprzedawać do sieci elektrycznej? W ciągu ostatnich 3 lat aż 70% firm z sektora MŚP inwestowało w rozwiązania proekologiczne, w celu zmniejszenia kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa. Nowe inwestycje planuje już 40% przedsiębiorstw. Dlaczego net metering staje się tak popularny? Wszystko dzięki ustawie o OZE, przewidującej możliwość magazynowania nadwyżek energii w sieci energetycznej.

Oszczędzaj dzięki tańszej energii

MŚP mogą być prosumentami, czyli w okresie nadprodukcji oddawać nadwyżki do sieci przesyłowej, gdzie będą one magazynowane przez okres jednego roku. Odbiór  nastąpi, gdy własna produkcja będzie na niższym poziomie. Korzyści z takiego rozwiązania to mniejsze koszty pozyskania prądu oraz zrównoważenie opłat w skali roku. Prosument nie traci nadwyżek produkowanej energii, może odbierać je zimą, kiedy efektywność paneli będzie niższa. Odpowiednia moc instalacji fotowoltaicznej sprawi, że w skali roku zmniejszą się koszty związane z rachunkami za prąd.

Kolejna korzyść z zainwestowania w panele słoneczne to wyjście naprzeciw coraz surowszym przepisom przez podnoszenie efektywności energetycznej przedsiębiorstwa.

Jasne korzyści

Solarsil na podstawie profilu zużycia energii jest w stanie dopasować moc elektrowni tak, by inwestycja była jak najkorzystniejsza. Precyzyjnie wyliczymy zwrot kosztów, oszczędności oraz zyski płynące z energetyki prosumenckiej i zielonych certyfikatów.

Gospodarstwo domowe

Wykonujemy montaż fotowoltaiki w budynkach gospodarstwa domowego. Jeśli zamierzasz zainwestować w odnawialne źródło energii, zdając sobie sprawę z faktu kilkuletniej stopy zwrotu, zadzwoń. Przedstawimy rozwiązania dopasowane do twoich potrzeb. Nie tworzymy zbędnych, skomplikowanych struktur – rozmawiasz z realną osobą, która działa lokalnie, dlatego w każdej chwili może zająć się rozwiązaniem problemów (oferujemy serwis do 48 godzin od zgłoszenia).

Rozwiązania dla Ciebie

Projektując instalacje dla domu zawsze dopasowujemy je do potrzeb klienta, dbając o to, by rozwiązania były zarówno estetycznie wkomponowane w architekturę budynku, ale też zoptymalizowane pod kątem jak najefektywniejszej pracy paneli słonecznych.

Dlaczego fotowoltaika?

Główne korzyści korzystania z przydomowych elektrowni fotowoltaicznych to oszczędność finansowa oraz możliwość zwiększenia bezpieczeństwa energetycznego na wypadek awarii sieci (systemy awaryjnego zasilania w energię). Ogniwa fotowoltaiczne to mniejsze wydatki na prąd i uniezależnienie od drożejących dostaw z sieci elektroenergetycznej. Oprócz tego to zmniejszenie emisji CO2 i “czysta” energia, dzięki której realnie dbamy o środowisko.

Rolnictwo

Zestawy solarne to świetne rozwiązanie nie tylko z powodu wartości ekologicznych, ale również dywersyfikacji źródeł energii i uniezależnienia gospodarstwa od sieci energetycznej. Rolnicy posiadający duże powierzchnie dachowe budynków mogą w pełni wykorzystać naturalną energię, produkować prąd na własne potrzeby i sprzedawać lub magazynować nadwyżki.

Redukcja kosztów

Automatyzacja w rolnictwie generuje większe zużycie prądu, którego cena wciąż rośnie. Fotowoltaika to sposób na zredukowanie tych wydatków i większą niezależność energetyczną, a także podnosi wartość nieruchomości.

B2B

Posiadamy ofertę dla klientów przemysłowych dysponujących wielką powierzchnią użytkową do zamontowania paneli fotowoltaicznych. Stosowane metody są doskonałym sposobem na redukcję kosztów w firmach generujących wysokie koszty zużycia energii elektrycznej.

Korzyści nie tylko finansowe

Oprócz zmniejszonych wydatków na prąd, dodatkowym argumentem na korzyść zastosowania paneli słonecznych są korzyści wizerunkowe. Korzystanie z OZE i realne zmniejszanie śladu węglowego, pozwala budować wizerunek zielonego przedsiębiorstwa, co dobrze wpisuje się w wymagania konsumentów (coraz bardziej popularne stają się postawy proeokologiczne).

Wiata Car-Port

Polecamy nasz najnowszy produkt „Car-port” – wiata/altana na samochód, której pokrycie dachowe wykonane jest z ogniw fotowoltaicznych. Wiata służy jako stacja poboru energii oraz podstawa do osadzenia paneli fotowoltaicznych i co najważniejsze – posiada funkcję ładowania pojazdu.

Praktyczne i pożyteczne

Wiaty solarne są wydajnym i wygodnym rozwiązaniem. Ich podstawowa zaleta to wydajność energetyczna i wygoda oraz niezależność związane z możliwością dostosowania instalacji do potrzeb użytkownika, a także możliwość ładowania samochodu.

Audyt istniejących systemów

Posiadasz instalację fotowoltaiczną, ale nie jesteś zadowolony z uzyskanych efektów? Skontaktuj się z firmą, która posiada realną wiedzę na temat fotowoltaiki. Przeprowadzamy audyty istniejących systemów, opracowując usprawnione rozwiązania dla danego klienta.

Dojrzałe spojrzenie

Lata doświadczeń na wymagających rynkach zagranicznych, przywiązanie do jakości i wiedza specjalistyczna sprawiają, że posiadamy kompetencje, dzięki którym jesteśmy w stanie znaleźć błędy w instalacji i zaproponować solidne rozwiązania zaprojektowane na lata.

Instalacje PV

Montujemy systemy off-grid (autonomiczne) i back-up (awaryjne). Realizujemy kompleksowy montaż instalacji PV z magazynem energii. Instalacje projektujemy tak, by optymalnie wykorzystać potencjał infrastruktury inwestora.

Pewne źródło mocy

Nie ma pewniejszego źródła zasilania niż słońce. Poświeci jeszcze 4 milardy lat. Dlatego inwestycja w niezależny system fotowoltaiczny jest jednym z prostszych sposobów na zatroszczenie się o swoją przyszłość.

Energia pozyskiwana z systemów tego typu może być wykorzystywana całą dobę. Systemy off-grid  spisują się szczególnie w miejscach, w których nieopłacalna jest budowa lini energetycznej, z kolei systemy back-up w obiektach, które chcą być niezależne od kaprysów sieci energetycznej.

Serwis

Oferujemy serwis, utrzymanie, monitorowanie, okresowe przeglądy oraz odbiór techniczny instalacji zarówno przydomowych, przemysłowych jak i dużych parków fotowoltaicznych.

Mniej niż dwie doby

Działamy lokalnie, aby móc szybko i efektywnie wspierać naszych klientów. Gwarantujemy serwis do 48 godzin od otrzymania zgłoszenia. Co ważne, klient nie musi rozbijać się o mityczny dział reklamacji: rozmawia z realną osobą, która zajmowała się zleceniem.

Komponenty, jakich używamy: moduły fotowoltaiczne

Heckert Solar

Jeden z największych producentów modułów fotowoltaiki w Europie. Całość produkcji odbywa się w Niemczech, jakość podzespołów potwierdza 11-letnia gwarancja.

LG

Ogniwa słoneczne LG cechuje duża odporność na czynniki atmosferyczne – to istotna zaleta w kraju o tak zróżnicowanej pogodzie jak Polska.

Sun Power

30 lat doświadczenia w branży to nie przypadek. Sun Power to firma specjalizująca się w innowacjach, znana z najmocniejszych paneli fotowoltaicznych.

Inwertery

Fronius

Inwertery firmy Fronius to wydajne produkty wyposażone w wyświetlacze LCD, przystosowane do montażu w inteligentnej sieci energetycznej.

Kostal

Inwertery KOSTAL znane są z solidnych rozwiązań, które świetnie sprawdzają się w przetwarzaniu energii na najwyższym poziomie dzięki dbałości o dobre parametry inwerterów.

Solar Edge

Rozwiązania Solar Edge pozwalają na optymalne wykorzystanie powierzchni dachu, do ich zalet należy też niski koszt konserwacji i serwisowania.

Konstrukcje nośne do modułów fotowoltaicznych

Alumero

Konstrukcje nośne autorstwa Alumero należą do najlepszych konstrukcji montowanych na obiektach w całej Europie.

Magazynowanie energii

Victron Energy

Bazujemy na technologii magazynowania energii firmy z 45-letnim stażem dociekliwych badań i innowacji.

Jesteś w promieniu 100 km
od Katowic?

Porozmawiaj z ekspertem od energii!